21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.
Щоб донести до дітей значення цього дня, у нашому закладі культорганізатором І. Удовіченко в ігровій формі було проведено виховну годину на тему “Народжені боронити Батьківщину”.
Діти з великим інтересом брали участь у іграх, активно обговорювали значення гідності та свободи, також розповідали про своїх героїв, а наприкінці заходу підвели підсумки.
Діти були задоволені виховною годиною.
Ось кілька цікавих думок дітей, які вони висловили на завершення:
“Гідність – це те, що робить нас людьми”.
“Свобода – це найважливіше право людини”.
Слава Україні!
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG-1a4a4252b06520fbe5ecab2ba072a49e-V-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG-79b4a40ab9b45324da4bd49b7349587c-V-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG-cdcf757d1283f4dacc7f1a8a1f0ad9f1-V-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG-e506604f8d00c49e74a12e4789670eba-V-1024x766.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG-f8bd3c746ec941c1f4b8365a78768d36-V-1024x766.jpg)