З 13 по 17 листопада у закладі пройшов Тиждень пожежної безпеки на тему
«Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…».
Життя й здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті керівники гуртків “Олівець-малювець”, “Креативне рукоділля”, «Рельєфна вишивка», «Природничі фантазії», «Паперокручення”, «Іграшка-сувенір» провели різноманітні заходи на протипожежну тематику.
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/MTXX_PT20231114_181635735-576x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-2-724x1024.png)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-724x1024.png)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231116_131202-COLLAGE-1024x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-1-724x1024.png)