З 25 листопада по 10 грудня наш заклад долучився до Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.
Керівники гуртків провели низку різноманітних заходів, щоб навчити дітей розпізнавати насильство, розуміти його наслідки та розвивати в собі навички ненасильницької поведінки. Для гуртківців було проведено виставку малюнків “Насиллю скажемо “Ні!”, тест «Чи гарний ти друг», годину спілкування «Щаслива сім’я – сім’я, без насильства», акцію «Долоні – не для биття», бесіду «Міф чи правда про торгівлю людьми».
Цю акцію спрямували на привернення дитячої уваги до проблем подолання насильства в усіх його формах.
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/7-1024x525.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/8-1024x659.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/9-1024x668.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/10-1024x962.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG-05e7c068f8f119fb20360d50a085b3b1-V-1024x577.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG-46b0798faa3686e05f69a691369f973f-V-1024x577.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-766x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-766x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/5-1024x766.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/6-1024x766.jpg)