Дитячий колектив нашого закладу долучився до обласної акції «Привітай захисника України», виготовили сувеніри, зібрали подарунки, малюнки, листівки, інші вироби, виготовлені власноруч, а також записали відеопривітання всім захисникам з Днем Збройних Сил України та напередодні новорічно-різдвяних свят передали волонтерами військовим. Хай разом з дитячою творчістю до них полине відчуття добра, тепла і затишку та додасть сил і наснаги у великій боротьбі за рідну землю.
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/407736260_875360224594009_8055716341205763079_n-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/407846269_875360124594019_2794216099265390784_n-1024x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/407891487_875360021260696_1458953596170305362_n-1024x578.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/407954044_875360237927341_6529404084481177302_n-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/408767288_875360027927362_2072003366961325698_n-1024x578.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/12/408831927_875360031260695_7266577830206414406_n-1024x768.jpg)