З метою недопущення явища булінгу серед дітей педагоги закладу провели з гуртківцями роз’яснювальну роботу, в доступній формі пояснили, що кожна людина – унікальна особистість зі своїм неповторним внутрішнім світом, із власними думками, прагненнями, почуттями та переживаннями, зі своєю особистою історією. Усі люди різні та всі вони однакові в тому, що потребують любові, спілкування, розуміння і поваги.
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20230927_094639-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20230927_111347-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/InCollage_20230929_121528670-1024x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_2391-1024x768.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_2392-1024x768.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_2393-1024x768.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_2403-1024x902.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20230927_160433-1024x936.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20230927_160516-1024x958.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/20230929_125502_0000.png)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/Дизайн-без-названия_20230927_180620_0000-724x1024.png)