1 жовтня українці вшановують захисників та захисниць країни, які вже десятий рік дають відсіч російській агресії. В Україні триває повномасштабна війна, і вшанувати подвиг військових, волонтерів та медиків зараз особливо важливо. День захисників і захисниць – передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей. Дякуємо вам, Герої!
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_2532-1024x768.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_2533-1024x768.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_2535-1024x768.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_2542-1024x768.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_2545-1024x768.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_2558-1024x768.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_2566-1024x768.jpeg)