З 18 по 22 вересня 2023 року у КЗ «ЦДЮТ Долинської міської ради» пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Правила дорожні – корисні для кожного!». Керівниками гуртків були проведені тематичні інформаційні хвилинки, бесіди, розповіді, презентації, усні журнали, міні-лекції з використанням відео та навчальних мультфільмів. Метою проведених заходів є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_2261-1024x768.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_2270-1024x768.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_2335.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_2336.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230919_132603-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230920_120819-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/09/InShot_20230919_202530601-1024x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/09/380844464_1029628011818675_5658806116666205509_n-1024x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/09/1695125887893-1024x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/09/изображение_viber_2023-09-19_18-00-13-681-769x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230919_114016-1-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230919_114226-2-1-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230919_114329-1-1024x768.jpg)