Під таким гаслом з 30 січня по 03 лютого 2023 року в КЗ «ЦДЮТ Долинської міської ради» проходив Тиждень сприяння здоровому способу життя.
В рамках Тижня на гуртках педагоги провели низку тематичних виховних заходів: виховну годину «Щоб злагода панувала у серці», дидактичну гру «Так – ні. Формула здоров’я», тренінг «Досить шкідливим запихатись, треба за здорове харчування братись», ігри-руханки. Культорганізатор закладу протягом тижня проводила для вихованців різних гуртків інтерактивну інформаційну хвилину «Позитивні емоції – шлях до здоров’я».
Матеріали проведених заходів розміщені на електронному ресурсі Рadlet за посиланням https://padlet.com/svetlana_mikitenko1986/yzn0g6qjw6fv.
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/02/InShot_20230201_161813363-1024x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/02/png_20230202_213802_0000-724x1024.png)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2023/02/20230203_141427-1024x607.jpg)