З 21 по 25 листопада 2022 року в КЗ «ЦДЮТ Долинської міської ради» проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Вогонь – біда, вода – біда, а без вогню і води ще більше біди!».
У рамках Тижня з використанням технологій дистанційного навчання педагогами закладу були проведені тематичні заходи, які мали на меті навчання дітей і підлітків з питань пожежної безпеки; формувати навички правильних дій при пожежі; прогнозувати небезпечні для життя та здоров’я ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з них. Зокрема – інформаційна відеохвилинка «Дітям про вогонь та правила поводження з ним» (Попович В.Л., Резніченко О.Є.), онлайн-вісник «Прості правила на випадок пожежі» (Дзюба І.О.); повідомлення-пам’ятку «Щоб не сталося пожежі» (Добош Н.І., Ісаєва Т.В.); виховні бесіди «Пожежна безпека дітей та дорослих» (Грищенко М.В., Удовіченко І.П.); обговорення тематичних інформаційних постерів «Безпека дітлахів» (Рева С.В.); перегляд пізнавальних мультфільмів «Коли ти сам вдома, будь уважний і обережний» (Гніда А.О., Кобис О.А., Білик О.В.); тематичний онлайн-урок «З тітонькою Совою» (Крамаренко І.С.).
Матеріали проведених заходів розміщені у власних блогах педагогів на сторінці «Робота з безпеки життєдіяльності».
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/12/20221127_111735_0000.png)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/12/1669128605408-766x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/12/GridArt_20221126_003854187-1024x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-5e3a9ec4f2e9bac77eba742ce1389106-V-766x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-57e8e23a99ceea974b1c282da075f960-V-766x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-554bd14392c2b0d4c2b1bf23145eacf8-V-1024x766.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-44826373ede76f580046e74ebd8b1dc1-V-1024x819.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/12/КЗ-ЦДЮТ-Долинської-міської-ради-Гурток-Творча-майстерня-724x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/12/Тиждень-знань-правил-пожежної-безпеки-на-тему-Вогонь-–-біда-вода-–-біда-а-без-вогню-і-води-ще-більше-біди-576x1024.png)