Пам’ять – то нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок записано криваво-чорним кольором. Голодомор 1932-1933 років – це було не стихійне лихо, а навмисно підготовлена акція правлячої влади, яка забрала у людей все, до останнього колоска, до останньої зернини. Це був спланований розбій, спрямований на фізичне винищення селян, українців.
День пам’яті жертв Голодомору щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада і щорічно український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.
Педагоги провели тематичні виховні заходи, на яких діти ознайомились із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, вшанували загиблих хвилиною мовчання, запалили «Свічки пам’яті».
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/11/Black-Help-Ukraine-Facebook-Post-2.png)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/11/InShot_20221126_092953509-1024x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/11/png_20221125_232834_0000-1024x819.png)