Педагоги та вихованці гуртків КЗ «ЦДЮТ Долинської міської ради» долучилися до ІІІ Всеукраїського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, який щорічно відзначається 4 жовтня.
Діти дізнались історію багатовікової дружби людини з котами та собаками, обговорили випадки безвідповідального ставлення людей до домашніх тварин, в результаті якого з’являється багато безпритульних пухнастиків. Кожен дорослий і малий має знайти місце у своєму серці для любові до наших чотирилапих друзів.
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/10/20220926_111112-COLLAGE-1024x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/10/1664967655913-1017x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/10/image0-768x1024.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_3190-768x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/10/InShot_20221005_155007794.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/10/Творче-заняття-доброти-Візьми-тварину-у-свою-родину-1024x819.jpg)