З 19 по 23 вересня у закладі проводився Тиждень знань Правил дорожнього руху на тему «Їдеш у путь – обережним будь!». В рамках тижня на гуртках педагоги провели усний журнал «Азбука доріг». Культорганізатор закладу протягом тижня проводила для вихованців різних гуртків виховний захід «Правила дорожнього руху – це закон життя». Діти ознайомились з основними дорожніми знаками, розгадували кросворд, відгадували загадки, обговорили, чим має бути обладнаний велосипед для безпечного руху, переглянули мультфільм «Пригоди Марка» і запевнили педагогів, що обов’язково будуть уважними на дорозі та неухильно дотримуватимуться Правил дорожнього руху.
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/png_20220920_230640_0000-724x1024.png)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/307660567_429932682581958_1545190932422674530_n-1-1024x973.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/307700056_659671289009356_2083094921536460095_n-1-1024x947.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_2540-1024x768.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_2548-768x1024.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220920_114722-1024x769.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220920_114843-1024x769.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220920_115133-1024x769.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220920_135715-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220920_141218-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220920_141303-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/307812521_512793846850334_132869551999906682_n-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG-91c8b2140595101c5f9d819aa5fe00bb-V-1-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG-5df0a08d27955790f5d37db6f6f10591-V-1024x768.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG-16d9f2598a3bc957e927ceb86206c216-V-1024x769.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG-89eaad0e993b82c7c225f79191c2ef21-V-1024x769.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG-549f34486996fee28a3d7c0dbbc23352-V-768x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG-dfd696abcde9f3ee1ac235b5f7e8f548-V-1024x769.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/png_20220923_120009_0000.png)