9 та 10 вересня 2022 року наш заклад позашкільної освіти провів «Дні відкритих дверей». Педагоги закладу гостинно зустрічали батьків та дітей, охочих поринути у світ рукоділля, творчості, краси. Під час заходу відвідувачі мали змогу отримати необхідну інформацію про навчання в КЗ «ЦДЮТ Долинської міської ради», стати учасниками різних майстер-класів, познайомитись з педагогічним колективом закладу, обрати справу до душі.
Цьогоріч такий захід ми проводили вперше і за 2 дні прийняли більше 100 юних відвідувачів. Хто не встиг до нас завітати, не сумуйте, набір у гуртки триває до 15 вересня 2022 року за адресою вул.. Центральна, 139. До зустрічі!
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG-0294100e22b58cbc1ff254aef840df6e-V-1024x768.jpg)