28 квітня 2022 року в закладі відзначили День охорони праці під девізом: «Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі – 2022: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я». Педагогами закладу були проведенні бесіди в онлайн режимі з вихованцями гуртків на тему «28 квітня – День охорони праці». У ході круглого столу на тему «Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі» з працівниками закладу були обговорені питання безпеки на робочому місці та у побуті під час воєнного стану.
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/04/1-1-1024x819.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/04/1-2-1024x575.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/04/278918334_532231341650824_3187947235771966786_n-1-1024x473.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/04/1650965909348-652x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/04/bandicam-2022-04-28-18-14-37-348-1024x732.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/04/image0-576x1024.jpeg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG-f2a47620e9973ba7ad61315ed7227298-V-1024x572.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/04/День-охорони-праці.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/04/Інформ-хв-Охорона-праці-Удовіченко-1024x518.png)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2022/04/корнієнко-скріншот-1024x662.png)