В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.
В рамках цього тижня, до Міжнародного дня прав людини, в КЗ «ЦДЮТ Долинської райради» педагоги залучили гуртківців молодшого шкільного віку до пізнавально-творчого проєкту «В кожній казці – істина і мудрість». Дітям найпростішим і найдоступнішим методом моделювання ситуацій у казках пояснювались права і обов’язки громадян, виховувалась повага до закону і прав людини.
Для гуртківців-старшокласників проводили тематичні настільні ігри та пропонували відеоролики, які можна переглянути за посиланнями https://youtu.be/hv9cjoW22Zw , https://youtu.be/cQeOrhf2ZaI .
Всі бажаючі долучилися до онлайн-вікторини “Права і обов’язки дітей”.
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2020/12/130774912_197762488642055_7929693051175957774_o-1024x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2020/12/130787569_197777618640542_3135441250865648200_o-1024x1024.jpg)
![](http://cdut-dolynska.ho.ua/wp-content/uploads/2020/12/image0.jpeg)