Історія

/Files/images/До ремонту.PNG

КЗ “Центр дитячої та юнацької творчості Долинської міської ради” (далі Центр або заклад) було засновано у 1935 році. Тоді він називався Станцією юних техніків, потім Будинком піонерів, далі – Будинком дитячої творчості, з 2002 року – Центр дитячої та юнацької творчості Долинського району, з 2017 року – комунальний заклад “Центр дитячої та юнацької творчості Долинської районної ради”, з 2021 року – комунальний заклад “Центр дитячої та юнацької творчості Долинської міської ради”. На сьогодні він є навчальним державним закладом позашкільної освіти, який надає дітям та підліткам освіту, спрямовану на здобуття знань, формує уміння та навички за інтересами, забезпечує потреби учнівської молоді у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля, формує життєві компетентності особистості, соціальний захист і становлення вихованців, їх професійне самовизначення. Оскільки, в основі діяльності нашого закладу лежить здобуття знань і головними в освітньому процесі є керівник гуртка та здобувач позашкільної освіти, педагогічний колектив Центру працює над проблемою “Роль педагога в розвитку особистості вихованця закладу позашкільної освіти”. Разом з цим, модель нашого закладу включає в себе організацію допрофесійної підготовки учнівської молоді, попередження правопорушень у підлітковому середовищі, сприяє самовизначенню особистості.

КЗ “ЦДЮТ Долинської міської ради” має статус комунального закладу.

У 2012 році Центр дитячої та юнацької творчості Долинського району атестований з відзнакою (Свідоцтво серія ПД № 120050, наказ управління освіти і науки ОДА від 07.12.2012 року)./Files/images/Фото закладу 1.PNG

Центр розташований у типовому приміщенні по вул. Центральна, 139, яке було введено в експлуатацію у 1979 році. Будівля має загальну площу 1240,3 кв.м, корисну – 1033,2 кв.м. Стан збереження задовільний, будівля й приміщення в цілому відповідають державним санітарним нормам облаштування й утримання навчальних закладів.

У приміщенні Центру використовується для занять 5 кімнат, є танцювальна та актова зали для проведення масових заходів для вихованців закладу. Переважна кількість гуртків працюють на базах міських та сільських ліцеїв, з якими щороку укладаються угоди про надання послуг згідно чинного законодавства.

Для здійснення інформатизації Центру його було оснащено 5 комп’ютерами, ноутбуком, які підключенні до мережі Інтернет.

/Files/images/Фото закладу 2.PNG