Адміністрація

Директор КЗ “ЦДЮТ Долинської міської ради” – Микитенко Світлана Анатоліївна

Закінчила Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю вчитель біології (2009 р). Має вищу освіту. Починала свій шлях у позашкільній освіті з 2012 року на посаді керівника гуртка, далі – культорганізатора закладу.

На посаді директора з вересня 2023 року. Загальний стаж педагогічної діяльності – 11 років.

Крім обов’язків директора ЦДЮТ, Світлана Анатоліївна є координатором Парламенту дітей Долинської територіальної громади, керівником гуртка «Школа “Лідер», де на практиці реалізовує свої творчі педагогічні задуми і долучає старшокласників до формування комунікативних, інтелектуальних, соціальних компетентностей. Її вихованці активні учасники та переможці різноманітних конкурсів різного рівня.

/Files/images/заступник 1.PNG

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Леонтьєва Інна Василівна

Блог заступника директора

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім.О.С.Пушкіна у 1991 році. В позашкільній освіті працює з 1994 року. З 2001 року обіймає посаду заступника директора з навчально-виховної роботи. Загальний стаж педагогічної діяльності – 29 років.

Враховуючи запити батьків та інтереси дітей, визначає пріоритетні напрямки діяльності гуртків. Постійно працює над питанням збереження, а по можливості, й розширення мережі гуртків у сільській місцевості.

Працює над проблемним питанням: «Розвиток творчих здібностей дитини в умовах закладу позашкільної освіти». В центрі системи роботи заступника директора – розвиток творчих здібностей керівників гуртків та їхніх вихованців. На постійному контролі тримає питання роботи з обдарованими дітьми: націлює керівників гуртків закладу щодо виявлення та підтримки творчих, здібних та обдарованих дітей на гуртках. Створено банк даних обдарованих та творчих вихованців, оформлені портфоліо таких дітей.

Під керівництвом Леонтьєвої І.В. плідно працює наукове товариство школярів (НТШ). Керівниками секцій призначаються кращі педагоги району з кваліфікаційним рівнем – вчитель вищої та І категорії. Слухачі секцій НТШ мають високий рівень досягнень: призові місця в обласних олімпіадах, конкурсах.

Інна Василівна активно співпрацює з колегами, надає методичну допомогу щодо вдосконалення організації освітнього процесу, ділиться досвідом роботи. Завдяки її професійним якостям педагогічний колектив перебуває у творчому пошуку нових форм, методів, прийомів роботи з дітьми, прагне до підвищення фахової майстерності, самовдосконалення.

Нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, інституту інноваційних технологій і змісту освіти за перемогу у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Заступник директора – 2010», за вагомий внесок особистий у розвиток позашкільної освіти України, впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виховний процес (2011р), Подякою інституту гуманітарно-технічної освіти національного університету імені М.П.Драгоманова інституту екології і права за перемогу у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Заступник директора – 2010» (2011р).

У 2016 році нагороджена грамотою Долинської районної адміністрації та районної ради.

Методист – Гасаненко Олена Сергіївна

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет у 2000 році. В закладі позашкільної освіти працює з 2003 року.

Блог методиста /Files/images/noviy_2017_rk/Гасаненко.jpg

Здійснює методичне керівництво методичною та виховною діяльністю закладу, надає методичну допомогу керівникам гуртків, сприяє реалізації диференційованого підходу до вихованців, виявленню їх індивідуальних особливостей та здібностей. Проводить моніторингові дослідження участі вихованців та педагогів закладу у конкурсах різних рівнів; розробляє положення районних конкурсів, фестивалів тощо.

Має високу науково-теоретичну підготовку. У практичну діяльність впроваджує інноваційні форми методичної роботи з педагогами: бліц-інтерв’ю, семінари-практикуми, «мозковий штурм», ділову гру тощо. Це значно активізує пізнавальну діяльність педагогічних працівників. Ерудиція, вимогливість до себе, увага до керівників гуртків дають змогу знаходити підхід до кожного керівника гуртка.

У 2018 році Олена Сергіївна брала участь у Всеукраїнському конкурсі педагогічної майстерності “Джерело творчості” у номінації “Методист – 2018”. В обласному очному етапі конкурсу стала переможцем у номінації “Методист з науково-технічного напряму позашкільної освіти”.

Нагороджена грамотою Долинської районної державної адміністрації та районної ради (2018 рік).

Культорганізатор – Удовіченко Ірина Петрівна

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури основної і старшої школи. Має повну вищу освіту.

З 1 листопада 2023 року обіймає посаду культорганізатора закладу позашкільної освіти.